SESJA SZKOLNA

Fotografuję dzieci w szkołach – publicznych, prywatnych, społecznych. Wykonując zdjęcia osiągam swoje flow  – ta energia mnie napędza i dzieci to czują, dzięki niej są w stanie się przede mną otworzyć.  W trakcie sesji szkolnej jestem tylko ja i dziecko, które w danej chwili fotografuję. Fotografowanie dzieci daje mi taką energię, która pozwala mi sfotografować dużą ilość dzieci i otrzymać zdjęcia na wysokim poziomie.

Kocham dzieci, doskonale się z nimi dogaduję. W trakcie sesji wytwarza się porozumienie pomiędzy mną a dzieckiem, maluchy uśmiechają się do aparatu, ufają mi, są grzeczne (lub nie;)), ale na te też mam swoje sposoby 😉 Sesja fotograficzna to ciekawa przygoda i zabawa 🙂 Rekwizyty, których używam do sesji to piękne przedmioty z naturalnego drewna. Do aranżacji sesji korzystam z rekwizytów: ławki szkolnej, globusa, linijki i ekierki, kredek i innych.

Sesja szkolna to stylizowana sesja realizowana w plenerze bądź zaaranżowanym studio. Obejmuje: sesję portretową, sesję z kolegami oraz zdjęcie klasowe.

Jak wygląda współpraca ze mną w szkole:

  • Wykonuję zdjęcia wszystkim dzieciom, bez zapisów, zrobienie zdjęcia nie zobowiązuje rodzica do zakupu zdjęcia
  • Sesja fotograficzna to nowe doświadczenie dla dzieci, dobra zabawa, w trakcie sesji panuje atmosfera, która wyzwala w dzieciach pozytywne emocje i uśmiech
  • Dbam o piękny wygląd każdego modela
  • Kompleksowa, indywidualna obsługa rodziców
  • Możliwość wyboru dla klientów
  • Doskonałe warunki logistyczne – Rodzic przywozi dziecko do przedszkola lub szkoły jak co dzień, otrzymując sesję fotograficzną na poziomie indywidualnej sesji studyjnej lub plenerowej. Rodzic może zamówić i opłacić zdjęcia przez całą dobę, w dogodnym dla siebie czasie, przez telefon lub komputer
  • Dogodne warunki płatności 

GALERIA

pierwszy dzień szkoły
PORTRET SZKLOLNY GOLDIEPHOTO
sesja szkolna GOLDIEPHOTO
SESJA SZKOLNA GOLDIEPHOTO
SESJA PLENEROWA SZKOLNA
PORTRET CHŁOPIĘCY
FOTOGRAFIA SZKOLNA GOLDIEPHOTO
FOTOGRAF SZKOLNY
PORTRET JESIENNY