SESJA PRZEDSZKOLNA

Kocham dzieci, doskonale się z nimi dogaduję. W trakcie sesji wytwarza się porozumienie pomiędzy mną a dzieckiem, maluchy uśmiechają się do aparatu, ufają mi, są grzeczne (lub nie;)), ale na te też mam swoje sposoby 😉 Sesja dla małych modeli to ciekawa przygoda i zabawa 🙂 Rekwizyty, których używam do sesji to piękne zabawki z naturalnego drewna. Do aranżacji sesji korzystam z rekwizytów: brązowego i białego konia na biegunach, antycznego kozła, fotela królewny/a, instrumentów.

Fotografuję dzieci w przedszkolach – publicznych, prywatnych, integracyjnych, społecznych, katolickich. Wykonując zdjęcia osiągam swoje flow  – ta energia mnie napędza i dzieci to czują, dzięki niej są w stanie się przede mną otworzyć.  W trakcie sesji przedszkolnej jestem tylko ja i dziecko, które w danej chwili fotografuję. Fotografowanie dzieci daje mi taką energię, która pozwala mi sfotografować dużą ilość dzieci i otrzymać zdjęcia na wysokim poziomie.

Sesja przedszkolna to stylizowana sesja realizowana w plenerze bądź zaaranżowanym studio. Obejmuje: sesję portretową, sesję z kolegami oraz zdjęcie klasowe.

Jak wygląda współpraca ze mną w przedszkolu:

  • Wykonuję zdjęcia wszystkim dzieciom, bez zapisów, zrobienie zdjęcia nie zobowiązuje rodzica do zakupu zdjęcia
  • Sesja fotograficzna to nowe doświadczenie dla dzieci, dobra zabawa, w trakcie sesji panuje atmosfera, która wyzwala w dzieciach pozytywne emocje i uśmiech
  • Dbam o piękny wygląd każdego modela
  • Kompleksowa, indywidualna obsługa rodziców
  • Możliwość wyboru dla klientów
  • Doskonałe warunki logistyczne – Rodzic przywozi dziecko do przedszkola lub szkoły jak co dzień, otrzymując sesję fotograficzną na poziomie indywidualnej sesji studyjnej lub plenerowej. Rodzic może zamówić i opłacić zdjęcia przez całą dobę, w dogodnym dla siebie czasie, przez telefon lub komputer
  • Dogodne warunki płatności

GALERIA

SESJA PLENEROWA PRZEDSZKOLNA GOLDIEPHOTO
sesja na bal przebierańców w przedszkolu GOLDIEPHOTO
SESJA NA DZIEŃ TATY GOLDIEPHOTO
SESJA PRZEDSZKOLNA
SESJA W BIRECIE NBA ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA GOLDIEPHOTO
SESJA PLENEROWA WIOSENNA W PRZEDSZKOLU GOLDIEPHOTO
sesja przedszkolna_GOLDIEPHOTO
SESJA ŚWIĄTECZNA W PRZEDSZKOLU GOLDIEPHOTO
SESJA PLENEROWA JESIENNA PRZEDSZKOLNA GOLDIEPHOTO
SESJA WIELKANOCNA PRZEDSZKOLNA GOLDIEPHOTO
SESJA ŚWIĄTECZNA W PRZEDSZKOLU GOLDIEPHOTO
BAL PRZEBIERAŃCÓW W PRZEDSZKOLU GOLDIEPHOTO