SESJA BIZNESOWA

Przedstaw swój profesjonalny wizerunek Światu!
Portret biznesowy mojego autorstwa przedstawi Państwa jako osobę otwartą, pełną pozytywnej energii, ale przede wszystkim jako eksperta godnego zaufania.

Lubię wykonywać portret biznesowy – w trakcie sesji nawet największy introwertyk potrafi się przede mną „otworzyć” i pokazać siebie, swoje wnętrze.

Przygotowanie plików obejmuje optymalizację wagi i wymiarów plików do rozmiaru odpowiedniego do zastosowań w Internecie. Przekazanie zdjęć nastąpi w pełnej rozdzielczości drogą elektroniczną. Na życzenie wystawiam fakturę.

Istnieje możliwość zmodyfikowania powyższej oferty, w zależności od wielkości fotografowanego zespołu, korzystania z usług makijażystki, stylistki bądź fryzjerki. Za każdym razem po kontakcie z Państwem przedstawiam kosztorys odpowiadający zleceniu i jego specyfice. Przy większej ilości portretów oferuję atrakcyjne zniżki. W przypadku usług niestandardowych, dodatkowe koszty takie jak: noclegi, diety i inne pokrywa Zleceniodawca, a ceny każdorazowo kalkulowane są indywidualnie. Usługa zawiera koszt dojazdu do Państwa do 30 km od Zabrza.

CZEKAM  właśnie na Ciebie… Spotkajmy się …

Czy odpowiada Ci gotowy pakiet? A może mam dla Ciebie przygotować ofertę indywidualną?

GALERIA

portret biznesowy
sesja biznesowa_GOLDIEPHOTO
Portret biznesowy GOLDIEPHOTO Justyna Dworaczek
portret biznesowy GOLDIEPHOTO