fbpx
+48 607 704 891 studio@goldiephoto.pl

POZNAJ MNIE

OBRAZY TWOJEGO ŻYCIA

PROSTOTA, PIĘKNO, PONADCZASOWOŚĆ

Dziękuję za przeznaczenie Twojego czasu, by zobaczyć to, co zajmuje moje życie i nadaje mu zasadniczy sens.

Dokładam wszelkich starań, by tworzyć dla Ciebie wspaniałe obrazy na całe życie w sposób prosty, piękny i ponadczasowy.

Zapraszam do mojego świata …

Kocham dzieci. Uwielbiam rozmowy z nimi, prowokować ich do śmiechu, sprawiać żeby zapomnieli o aparacie, co z kolei pozwala mi na wykonanie atrakcyjnych ujęć ich pięknej i błyskotliwej osobowości dzięki wychwyceniu wspaniałego naturalnego uśmiechu lub świecącego błysku w oku. W trakcie sesji wytwarza się porozumienie pomiędzy mną a dzieckiem, maluchy uśmiechają się do aparatu, są grzeczne, a przede wszystkim ufają mi. Mój styl jest ponadczasowy i prosty, nie jest kierowany najnowszymi trendami, dzięki czemu zdjęcia Twojego Malca będą wyglądać równie pięknie za 5, 10 lub 20 lat kiedy spojrzysz wstecz na ten szczęśliwy dzień jak to miało miejsce kiedy za pierwszym razem oglądałeś zdjęcia.

Mój cel jest prosty – być pewną że masz wspaniałe obrazy zachowane na zawsze przy zachowaniu możliwie jak najwyższej jakości obsługi klienta.

JAK PRACUJĘ

Każda sesja jest dla mnie wyzwaniem, nie mam gotowych rozwiązań. Proponuję rozpocząć współpracę od rozmowy. Poznamy się bliżej, zobaczysz mój styl pracy i uzyskasz odpowiedzi na pytania, które pewno się pojawią. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie. To Ty masz wpływ na wybór zdjęć które poddam retuszowi.

Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe i dyplom ukończenia Międzynarodowego Forum Fotografii Kwadrat we Wrocławiu udostępniam pod linkami.

Jeśli jest coś jeszcze, co chciałbyś wiedzieć, proszę skontaktuj się ze mną telefonicznie lub wyślij mail.

Nie mogę się doczekać spotkania z Tobą,

Justyna