REFERENCJE

Pani Justyna Dworaczek, która reprezentuje firmę Goldiephoto, wykonała moją sesję zdjęć biznesowych. Pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z panią Justyną za jakość świadczonych usług oraz rzetelne i profesjonalne podejście do klienta.

Z przyjemnością mogę polecić firmę Goldiephoto każdemu kto liczy na profesjonalne zdjęcie w połączeniu z przyjemną atmosferą w trakcie sesji. Pani Justyna wykazuje się kreatywnością oraz indywidualnym podejściem do klienta. Podczas sesji łatwo było można zauważyć osobiste zaangażowanie w jak najlepsze ujęcia oraz kontakt z klientem.

Produkty finalne, jakimi były zdjęcia biznesowe, były zgodne z moimi oczekiwaniami. Usługa została wykonana z dużą starannoscią, sprawnie i terminowo.

Monika Witkoś REMTAX

Monika Witkoś

Remax-Polska

Usługi fotograficzne GOLDIEPHOTO są na najwyższym poziomie. Pani Justyna wykazała się ogromną kreatywnością i umiała uchwycić emocje towarzyszące uczestnikom organizowanego przez nas eventu. Bardzo szybko i sprawnie otrzymaliśmy zdjęcia z wydarzenia i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu GOLDIEPHOTO. Szczerze polecamy GOLDIEPHOTO podczas dokumentowania ważnych wydarzeń. LibersGroups
Justyna Liber

Libers Groups

Z przyjemnością oświadczamy, że usługi fotograficzne świadczone przez firmę GOLDIEPHOTO są na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ zlecenie zostało wykonane terminowo i profesjonalnie, a fotograf wykazał się pomysłowością oraz kreatywnością podczas wykonywania usługi. Szczerze polecamy firmę GOLDIEPHOTO jako sprawdzonego i profesjonalnego fotografa wszelkich uroczystości.

ref_Baks

Prezes Zarządu mrg inż. Bartłomiej Szeja

Usługi Budowlane BAKS sp. z o.o.

Z pełnym przekonaniem rekomenduję Panią Justynę Dworaczek i jej firmę Goldiephoto jako kompetentnego fotografa biznesowego. Pani Justyna Dworaczek przeprowadziła sesję fotograficzną dla mojej firmy (portret biznesowy), z których rezultatów jestem niesamowicie zadowolony. To, co szczególnie wyróżnia Panią Justynę Dworaczek, oprócz profesjonalnego wykonania oraz przygotowania zdjęć (również przygotowania do zdjęć poprzez m.n. zaangażowanie zawodowej charakteryzatorki oraz pieczołowity wybór scenografii), jest przede wszystkim jej podejściem do klientów i sposób pracy, dzięki któremu miałem duży wpływ na to, jak moja osoba postrzegana będzie przez odbiorców zdjęć. Było dla mnie bardzo ważne i Pani Justyna nie zawiodła, a efekty jej pracy zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. ref Maciej Nowak
Maciej Nowak

Maciej Nowak Finansowanie Przedsiębiorstw

Justynko, chciałam Ci bardzo podziękować za sesję zdjęciowa mojego pierwszego synka. Będzie miał śliczną pamiątkę. Zdjęcia są super!
Ania M.

Serdecznie dziękuję Justyna za cudną pamiątkę na całe życie 🙂 Czas leci nieubłaganie, dziecko zmienia się z dnia na dzień, a ta sesja zatrzymała go choć na chwile… Polecamy Cię z czystym sumieniem !!! 🙂 Śpieszcie się żeby potem nie żałować bo czas się już nie wróci…
Tobiasz

Serdecznie dziękujemy za bajkową sesję. Zdjęcia wyszły przepiękne, przede wszystkim dzięki przyjacielskiej atmosferze. Nie czuliśmy się skrępowani przed Panią Justyną, która jest bardzo pozytywną i otwartą osobą. Dzięki temu i przede wszystkim dzięki talentowi Pani fotograf mamy piękną pamiątkę dla naszej córki. Polecamy współpracę z Panią Justyną
MKK

Justynko, dziękujemy za jedną z najpiękniejszych pamiątek jakie mamy, za sesję ciążową drugiej ciąży, w której to uczestniczyła również nasza niespełna dwu letnia pociecha, wykazałaś się nie lada cierpliwością do ujęć we trójkę, jak również znalazłaś czas na kilka ujęć we dwoje lub w pojedynkę. Najpiękniejsze jest chyba to zrobione spontanicznie w międzyczasie. Właśnie to mi się w Tobie podobało, nigdy nie rezygnujesz, cały czas przychodzą Ci do głowy nowe, świetne pomysły. Jestem Ci również bardzo wdzięczna za to, że mnie przekonałaś do ujęcia którego nie byłam pewna, trochę się krępowałam.

Efekt jest niesamowity, dziś zdjęcie wisi w salonie na ścianie.Cieszą mnie bardzo zdjęcia które są efektem Twojej pracy, choć w dniu ich wykonywania sama dzieliłaś mój los 🙂 nie przeszkadzało Ci to w pełni profesjonalnie podejsc do tematu i zdążyć uchwycić te wspaniałe momenty. Dziękujemy za twój spokój, który uspokaja każdego, za wyrozumiałość, otwartość na pomysły i za uśmiech, który towarzyszył nam przez cały czas. Polecamy serdecznie, a sama mam już kilka nowych pomysłów w razie gdyby… 🙂

Anna G.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za profesjonalną sesję zdjęciową. Panowała na niej luźna i swobodna atmosfera. Dzięki Pani mamy piękne uchwycone chwile, które już nie wrócą a zarazem będzie to pamiątka do końca życia. Z czystym sumieniem polecam wszystkim nie zdecydowanym.
Ania

Kolejny raz bardzo dziękujemy za profesjonalną i cudowną pamiątkę. Z pewnością wrócimy by uwiecznić kolejne rocznice i ważne wydarzenia.
Agnieszka i Tobiasz

Do Pani Justyny trafiliśmy na sesję roczkową z polecenia znajomych i nie zawiedliśmy się. Pani Justyna wykazała się dużą empatią wobec rozbieganych i szalejących bliźniaków. Atmosfera na sesji wręcz rodzinna. Nie było łatwo ale zdjęcia wyszły rewelacyjne. Pozdrawiam.
Magdalena K.

Pani Justyna to bardzo mila osoba z podejsciem do dzieci 🙂 zdjęcia super wykonane! Sesja nie trwała zbyt długo co jest dużym plusem dla dzieciaków że nie muszą się długo „męczyć”. Polecam z całego serca!
Natalia H.

Justynko, Dziękujemy za przepiękne zdjęcia które będą wspaniałą pamiątką z I Komunii Świętej na całe życie! Niebanalny to prezent, a sesja okazała się świetną zabawą. Dorota, Krystian, Małgosia
Dorota D.

Dziękujemy Ci za niesamowitą sesję, w której szczęśliwie mogliśmy uczestniczyć! Decydując się na Twoje usługi nie spodziewaliśmy się, że w tak profesjonalny i oryginalny sposób można uchwycić tak cenne dla nas chwile. Dzięki Twojemu ogromnemu zaangażowaniu i pomysłowości otrzymaliśmy cudowną pamiątkę, która będzie towarzyszyć nam przez całe życie. Współpracę z Tobą cechuje poważne podejście do tematu i pełne zaangażowanie, ale jednocześnie jesteś przesympatyczną, ciepłą i wyrozumiałą osobą dzięki czemu znikają bariery nieśmiałości i zażenowania, co jest niezwykle ważne u osób, które jak my z mężem, niezbyt dobrze czują się przed obiektywem aparatu. Dzięki Tobie każde z nas czuło się nieskrępowane i wyjątkowe. Twój upór, bijąca z Ciebie pasja, świeże podejście do tematu i otwartość udziela się klientowi, który jeszcze bardziej angażuje się w wykonywaną przez Ciebie pracę. Z pewnością jeszcze nie jeden raz skorzystamy z Twoich usług. Jesteś ambitną i ciągle dążącą do perfekcji fotografką! Serdecznie polecamy!
K&R

Droga Justyno! Jesteśmy bardzo wdzięczni za sesję którą wykonałaś dla Nas tuż przed moim porodem. Chociaż były to dla mnie już ciężkie chwile i nie wyglądałam zbyt dobrze, Tobie udało się wyciągnąć „to coś” z nas 🙂 Zdjęcia są piękne i oddają Naszą radość z danych chwil. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni a same zdjęcia są świetną pamiątką i często do nich wracamy! Mamy także nadzieję że następną ciążę też dla Nas uwiecznisz 🙂 Pozdrawiamy!
Małgosia

Wiadomość, którą otrzymałam od Pani Elżbiety po wysłaniu zdjęć:
Witam Pani Justyno!

Dziękuję, otrzymałam zdjęcie, tak jak było uzgodnione.

Chcę wyrazić swoją opinię.

Nie brałam udziału w pełnej sesji. Sfotografowała nas Pani przy okazji trwającego w Zabrzu  pikniku.

To było tylko jedno zdjęcie, zrobione spontanicznie, lecz można było poznać kunszt fotografa i miło było spotkać Panią.

Elżbieta

Bardzo dziękujemy za zdjęcia! Są cudowne!

Ania

Dziękujemy Justynko za profesjonalną sesję brzuszkową. Za świetny klimat i miłą atmosferę w trakcie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim oczekującym na swój mały skarb wykonanie takiej sesji w GoldiePhoto, gdyż jest to niezwykła pamiątka na całe życie!
Aneta i Adam

Serdecznie dziękujemy za uwiecznienie naszego maleństwa w pierwszych dniach jego życia. Sprawna współpraca i komunikacja, pełen profesjonalizm, cudowna rodzinna atmosfera podczas sesji. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu z głową pełną pomysłów! Kadry zachwycają nie tylko nas, ale i oglądających. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Twoich usług. Drugi raz ponownie zawitamy na sesję:) Jeszcze raz dziękujemy i szczerze polecamy.
Ania i Piotr

Zdjęcia Justyny uchwyciły ulotne chwile w czasie, gdy dzieci tak szybko się zmieniają.
My rodzice, zwykle będąc za obiektywem, tracimy bezpowrotnie możliwość na wspólną fotografię z naszymi “maleństwami”.
Sesja rodzinna, którą wykonała Justyna, będzie dla nas cenną pamiątką – na tych zdjęciach jesteśmy RAZEM Uśmiech
I bardzo chciałabym ją powtórzyć za jakiś czas, gdy będziemy nieco inni …
Małgosia P.

Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy okazji naszej sesji ciążowej, za miłą atmosferę, profesjonalizm oraz cudowną pamiątkę w postaci zdjęć, które przerosły nasze oczekiwania!
Ola i Michał

Dziękujemy za utrwalenie magicznych chwil na fotografiach, które będą pamiątką dla nas i naszej rodziny na cale życie.
Asia

Sesja ciążowa była bardzo przyjemna, potrafiłaś zbudować odpowiedni dla danej sytuacji klimat i uwiecznić najważniejsze szczegóły. Bardzo przyjemnie mi się z Tobą współpracowało, masz akceptowalny termin realizacji oraz przystępną cenę i przede wszystkim profesjonale podejście do Klienta. Pamiątki wykonałaś bardzo starannie. To jedne z wielu zalet które mam nadzieję zaowocują równie przyjemną współpracą w przyszłości. Piękna pamiątka na kolejne lata. Dziękuję GOLDIEPHOTO.
Aneta J.

Miałam okazję pracować z Tobą dwukrotnie podczas sesji ciążowych, gorąco polecam Cię wszystkim przyszłym mamom. Profesjonalizm, kreatywność, przyjazna atmosfera i pełne zaangażowanie to cechy które Cię wyróżniają. Intymna atmosfera sesji, ale również Twój uśmiech sprawiają, że ewentualne poczucie wstydu i nieśmiałość zastępuje poważna chęć stworzenia wyjątkowej pamiątki, zatrzymania na zawsze najcenniejszych chwil. Takie nastawienie do sesji wszczepiasz w modela, zachowując jednak przy tym formę świetnej i niezastąpionej zabawy! W trakcie sesji w pełni oddałaś się swojej pracy żeby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy. Na sesji nie było pośpiechu, monotonii czy zażenowania. Masz głowę pełną cudownych pomysłów, ale jesteś też otwarta na różnorodne propozycje. Pozowanie dla Ciebie to czysta przyjemność, której efekt można podziwiać na wspaniale przygotowanym materiale. Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, co znajduje swoje odzwierciedlenie w niesamowitych i oryginalnych ujęciach.
Kasia