Fotograficzna Sesja Bożonarodzeniowa

Co roku przed Bożym narodzeniem zastanawiamy się co sprezentować najbliższym, jakie podarunki ich najbardziej ucieszą. Pomysłów nam często brakuje, bo przecież nie chcemy każdego roku kupować tego samego. Frustruje nas myśl o spędzaniu godzin sklepach pełnych ludzi, szukając czegokolwiek, lub przeglądaniu produktów on-line bez satysfakcji.

Tymczasem, ja od lat tego problemu już nie mam. Co roku trafiam w dziesiątkę i robi mi się ciepło na sercu, widząc uśmiechy i wzruszenie mojej rodziny, kiedy odpakowują prezenty. Upominki mam gotowe już kilka tygodni wcześniej, nie denerwuję się brakiem pomysłu, „ostatnim dzwonkiem”, tłumami w galeriach ani rozczarowaniem z wręczanych prezentów. Co więcej, przygotowywanie tych prezentów to jest dla całej mojej rodziny wielka frajda, szansa na przygodę, oderwanie od codzienności i rutyny, czas spędzony razem na tuleniu i uśmiechach. Wiecie o czym mówię? Oczywiście o zdjęciach!

Najlepszy prezent na świecie 

Świąteczna atmosfera sprzyja bliskości, łagodności, dzieleniu się radością i dobrymi wspomnieniami. To wszystko jest w podarowanych fotografiach oprawionych w ramki czy albumy albo po prostu schowanych na wieczną pamiątkę w ładnym pudełku, po które zawsze można sięgnąć. A sięgać po nie będziemy najczęściej właśnie podczas rodzinnych niespiesznych spotkań. To wywoła rozmowy, wspomnienia, żarty, opowieści, które wzmacniają rodzinne więzi, dają dzieciom poczucie tożsamości, a starszych napawają dumą i wzruszeniem. Taki prezent zawsze pięknie się prezentuje, jest elegancki i bardzo indywidualny. Obdarowywany czuje, że włożyliśmy w ten podarunek część siebie i chcemy z nim dzielić to, co ważne. Dla dziadków najcenniejsze będzie wspomnienie wnuków, którzy rosną jak na drożdżach, dla rodziców nie ma większej radości, jak uśmiech dzieci i widok szczęśliwej rodziny. Coś, co na co dzień może umykać, zostaje zatrzymane na zdjęciach – obrazach życia. Pomyśl o pierwszej wigilii Twojego dziecka i ostatnich świętach Twojej babci – to się już nigdy nie powtórzy…

Wspaniałe chwile zatrzymane na zawsze ⏰

Bożonarodzeniowa sesja fotograficzna to sesja rodzinna, zapraszam na nią rodziców z dziećmi. Możemy umówić się na zdjęcia mamy z dzieckiem, rodzeństwa, rodziców, całej rodziny – wybór należy do Was. Obiecuję, że będziemy się dobrze bawić. A jeśli na samą myśl o sesji zdjęciowej już czujecie się zmęczeni, to obiecuję, że Was bardzo zaskoczę! Sesja trwa 30 minut, jest przepełniona zabawą, swobodnymi rozmowami, żartami i mnóstwem uśmiechów. Zdjęcia są spontaniczne, choć sceneria precyzyjnie zaaranżowana. Przygotowałam w moim studiu przepiękną scenerię bożonarodzeniową, jest przytulnie, świątecznie i trochę bajkowo. Możecie powylegiwać się w miękkich poduszkach, powygłupiać, poprzytulać jeśli chcecie. Dzieci będą mogły trochę pobawić się sztucznym śniegiem, pobujać albo zaprzyjaźnić z Panem Ciastkiem, który mieszka w moim studio. Sama sesja to już wspaniały moment dla rodziny, a ja zatrzymuję te pół godziny na fotografiach, które zostaną z Wami na zawsze. W zależności od wybranego pakietu, możecie mieć 5 lub 10 unikatowych zdjęć cyfrowych oraz w wersji wydrukowanej na świetnej jakości papierze a także e-kartkę, którą możecie wysłać tym, z którymi wymieniacie się mailowo życzeniami. Cena sesji to 150 lub 250 złotych. Wartość zdjęć? Tę uważam za bezcenną!

Rezerwacja terminu sesji dostępna jest tutaj: terminarz sesji – Wesołych Świąt!

Poniżej parę ujęć z tegorocznych sesji

43_GOLDIEPHOTO

44_GOLDIEPHOTO

46_GOLDIEPHOTO

12_GOLDIEPHOTO