KOBIETY

FOTOGRAFIA PORTRETOWA

O każdej porze roku namawiam gorąco na plenery, gdzie można wyczarować cudowne, naturalne kadry. Jednak jeśli zdecydujesz się na sesje w studio, również dokonam wszelkich starań by sesja była niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Do każdej sesji przygotowuję się indywidualnie. Nie znajdziesz w mojej galerii dwóch takich samych ujęć.

„Zdaniem Balzaca każde ciało w przyrodzie składa się z szeregu spektrów, z niezliczonych, nakładających się na siebie warstw, z niekończących się rulonów powłok, w których wszystkie zmysły czy optyka postrzegają ciało. Człowiek nie potrafi tworzyć tego naskórka[…], a fotografia zaskakuje go, ściąga z niego warstwę ciała i zachowuje ją. Stąd dochodzi do ewidentnej utraty przez ciało jednego z naskórków  i tym samym do utraty konstruktywnej części jego istoty” – Nadar, 978.

O strachu Honoré de Balzaca przed fotografowaniem dowiadujemy się od słynnego francuskiego fotografa Nadara. Strach ten nie powstrzymał widocznie Balzaca przed zdaniem się na łaskę fotografa, czego dowodzą zachowane dagerotypy (Dagerotyp, unikatowy obraz fotograficzny uzyskiwany na posrebrzanej płytce. Otrzymany obraz był negatywem, efekt pozytywowy uzyskiwano poprzez odpowiednie nachylenie.)

Proszę zaufaj mi jak Balzac Nadarowi, przedstawię Cię w taki sposób w jaki będziesz się chciał(a) pokazać całemu światu!

Moja oferta to nie tylko portret…

Wszystkie sesje są dla mnie wyzwaniem, nie mam gotowych rozwiązań. Owocem mojej pracy będą zdjęcia portretowe w formie odbitek fotograficznych wywołanych na papierze jedwabistym umieszczonych w ręcznie robionym pudełku,  płyta DVD z nadrukiem portretowanej osoby w spersonalizowanym etui lub zwykła płyta w ręcznie wykonanym etui zawierająca: pliki w formacie JPEG i galeria internetowa. Dodatkowo mogę zaprojektować dla Ciebie foto album, album tradycyjny lub podsunąć inne rozwiązania.

Portret obejmuje szeroki zakres fotografii:

  • portret,
  • portret kobiet, mężczyzn
  • sesje narzeczeńskie,
  • fotografia aktu.

Jeśli interesuje Cię fotografia portretowa, fotografia aktu, jesteś ze Śląska i dysponujesz czasem, zapraszam na niezobowiązujące spotkanie przy kawie podczas którego będę mogła zaprezentować swoje prace oraz poznać Twoje oczekiwania i preferencje. Przede wszystkim poznamy się bliżej, zobaczysz mój styl pracy i uzyskasz odpowiedzi na pytania, które pewnie się pojawią. Jeśli mieszkasz dalej, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Pin It on Pinterest