DZIECI

FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

O każdej porze roku namawiam gorąco na plenery, gdzie można wyczarować cudowne, naturalne kadry. Jednak jeśli zdecydujesz się na sesje w studio, również dokonam wszelkich starań by sesja była niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Do każdej sesji przygotowuję się indywidualnie. Nie znajdziesz w mojej galerii dwóch takich samych ujęć.

„Dosłownie rzecz biorąc, zdjęcie jest emanacją przedmiotu odniesienia. Od rzeczywistego ciała, które tu było, pobiegły promienie, które dotykają mnie – mnie, który tu jestem. […] Tak jakby coś w rodzaju pępowiny łączyło ciało fotografowanej rzeczy z moim spojrzeniem. Światło, chociaż niedotykalne, jest tutaj środowiskiem cielesnym, skórą, którą dzielę z tym lub z tą, która była fotografowana” – Barthes, 136.

SESJE NOWORODKOWE – najlepiej je wykonać do 14 dnia życia malucha:-) Natomiast SESJE NIEMOWLĘCE obejmują dzieci w wieku od 1 miesiąca do 1 urodzin.

W trakcie sesji dziecięcych wytwarza się porozumienie pomiędzy mną a dzieckiem, maluchy się uśmiechają do aparatu, są grzeczne, a przede wszystkim ufają mi. Od zawsze miałam swoistą łatwość w nawiązywaniu kontaktu z dzieckiem, a ta umiejętność przydaje się znakomicie właśnie przy sesjach z dziećmi. Traktuję każdą sesję poważnie ale dla dzieci jest to okazja do dobrej zabawy!

Moja oferta to nie tylko fotografia noworodkowa, niemowlęca czy dziecięca…

Wszystkie sesje są dla mnie wyzwaniem, nie mam gotowych rozwiązań. Owocem mojej pracy będą zdjęcia portretowe w formie odbitek fotograficznych wywołanych na papierze jedwabistym umieszczonych w ręcznie robionym pudełku,  płyta DVD z nadrukiem portretowanej osoby w spersonalizowanym etui lub zwykła płyta w ręcznie wykonanym etui zawierająca: pliki w formacie JPEG i galeria internetowa. Dodatkowo mogę zaprojektować dla Ciebie foto album, album tradycyjny lub podsunąć inne rozwiązania jak foto obraz na płótnie.

Fotografia dziecięca to:

  • fotografia noworodkowa,
  • fotografia niemowlęca,
  • fotografia dziecięca,
  • fotoreportaż z ważnych uroczystości,
  • sesje komunijne.

Jeśli interesuje Cię szeroko pojęta fotografia dziecięca, jesteś ze Śląska i dysponujesz czasem, zapraszam na niezobowiązujące spotkanie przy kawie podczas którego będę mogła zaprezentować swoje prace oraz poznać Twoje oczekiwania i preferencje. Przede wszystkim poznam Ciebie i Twoją pociechę bliżej, zobaczysz mój styl pracy i uzyskasz odpowiedzi na pytania, które pewnie się pojawią. Jeśli mieszkasz dalej, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Pin It on Pinterest