POZNAJ MNIE

PROSTOTA, PIĘKNO, PONADCZASOWOŚĆ

OBRAZY  NA CAŁE ŻYCIE

Kocham ludzi. Uwielbiam rozmowy z nimi, prowokować ich do śmiechu, sprawiać żeby zapomnieli o aparacie, co z kolei pozwala mi na wykonanie atrakcyjnych ujęć ich pięknej i błyskotliwej osobowości dzięki wychwyceniu wspaniałego naturalnego uśmiechu lub świecącego błysku w oku. Mój styl jest ponadczasowy i prosty, nie jest kierowany najnowszymi trendami, dzięki czemu Twoje zdjęcia będą wyglądać równie pięknie za 5, 10 lub 20 lat kiedy spojrzysz wstecz na twój szczęśliwy dzień jak to miało miejsce kiedy za pierwszym razem, kiedy oglądaliście zdjęcia.

Mój cel jest również prosty – być pewną że masz wspaniałe obrazy zachowane na zawsze i by zapewnić Wam możliwie jak najwyższą jakość obsługi klienta.

Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe i dyplom ukończenia Międzynarodowego Forum Fotografii Kwadrat we Wrocławiu udostępniam pod linkami.

Jeśli jest coś jeszcze, co chciałbyś wiedzieć, proszę skontaktuj się ze mną telefonicznie lub wyślij mail po to abyśmy mogli umówić się na spotkanie żeby porozmawiać o Twoich projektach.

Nie mogę się doczekać spotkania z Tobą,

Ps. Zachęcam gorąco do codziennego klikania w PAJACYKa. Jest to tak niewiele a jednak całkiem sporo:-)

Justyna

Pin It on Pinterest