CZĘSTE PYTANIA

GDZIE SIĘ MIEŚCISZ?

Urzęduję w pięknej wsi Przyszowice, na Śląsku, parę minut do miast: Gliwice, Zabrze, Mikołów, Knurów ale będę szczęśliwa móc fotografować na całym Śląsku i nawet dalej. Skontaktuj się ze mną w sprawie szczegółowych informacji dotyczących kosztów podróży. Chociaż pracuję też w studio, wolę fotografować ludzi w bardziej naturalnym otoczeniu, więc możemy się umówić na sesję w dowolnym miejscu, które jest dla Ciebie wyjątkowe. Jestem mobilna i z przenośnym studiem jestem w stanie dojecchać w dowolną lokalizację na Świecie.

JAK MOŻEMY CIĘ ZAREZERWOWAĆ?

Przede wszystkim zadzwoń do mnie lub wyślij email i umówimy się na spotkanie podczas którego opowiesz mi o Twoich potrzebach i oczywiście sprawdzisz czy jestem w tym terminie dostępna. Po tym jeśli zdecydujesz się na sesję u mnie, wyjaśnię Ci cały proces rezerwacji. Miej proszę na uwadze że dopóki rezerwacja nie zostanie opłacona, data sesji nie jest zarezerwowana.

JAK MAMY PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

Kiedy skontaktujesz się ze mną w celu zaaranżowania sesji, porozmawiamy na temat różnych opcji, przedyskutujemy możliwe lokalizacje, omówimy rekwizyty które możesz ze sobą zabrać lub co ubrać. Każda sesja jest inna, wymaga indywidualnego omówienia, na przykład w przypadku sesji biznesowej – makijażystka jest niezbędna, na innych sesja mile widziana, natomiast przy reportażu nieobecna.

JAK DŁUGO Z NAMI POZOSTANIESZ?

ŚLUBY: Rozpocznę dzień z panią młodą od przygotowań na parę godzin przed ceremonią i przeważnie wychodzę niepostrzeżenie po północy zostawiając Was bawiących się dalej. Mogę zostać dłużej za dodatkową opłatą lub krócej, jeśli mnie poprosicie lub rozpocząć dzień od ceremonii. To jak długo z Wami zostanę, zależy od Was.

PORTRETY, FOTOGRAFIA RODZINNA: Te zabawne zrelaksowane ujęcia trwają około 90 minut, co stanowi wystarczającą ilość czasu dla każdego żeby poczuł się szczęśliwym i zrelaksowanym przed aparatem. Można zdecydować się też na krótsze sesje.

PORTRET BIZNESOWY: Sesja biznesowa trwa zwykle od 1,5 do 2 godzin. Natomiast jedno expresowe zdjęcie zajmie nam mniej niż godzinę czasu.

REPORTAŻ: W trakcie imprez firmowych lub ważnych wydarzeń z życia prywatnego jestem z Wami co najmniej 2 godziny.

MAMY TEŻ INNE PYTANIA...

Nie ma problemu – skorzystaj z formularza kontaktowego i skontaktuj się ze mną. Wiem, że ta lista nie jest kompletna i będę bardziej niż szczęśliwa móc odpowiedzieć na wszelkie pytania jakie do mnie masz. Oczekuję na kontakt z Twojej strony.

Pin It on Pinterest